Bach Flower Remedie 22 Oak 20ml

CNK: 1740588Bachflowers 

Opties voor Bach Flower Remedie 22 Oak 20ml

    frontend.regions.add_to_cart_description

    Prijs van Bach Flower Remedie 22 Oak 20ml

    ...
    Aantal:
    Wijzig hoeveel keer je Bach Flower Remedie 22 Oak 20ml wilt bestellen.
    Gelieve eerst uw product te configureren.
    PixelPharma is nu Viata. Je rondt je aankoop voortaan af bij Viata.

    Omschrijving van Bach Flower Remedie 22 Oak 20ml

    De originele Bach bloesem van Edward Bach. De originele RESCUE® en Bach bloesem remedies uit Mount Vernon (UK), de woon- en werkplaats van Dr. Bach, herkent u aan de Bach handtekening.

    Ingrediënten van Bach Flower Remedie 22 Oak 20ml

    Alcohol 27 vol. %, tinctuur van eik bloesem.

    De originele formule volgens Dr. Edward Bach. Dit is een voedingssupplement-kruidenpreparaat. Een voedingssupplement mag niet als vervanging van een gevarieerde en evenwichtige voeding en van een gezonde levensstijl worden gebruikt. Bewaren bij kamertemperatuur, buiten bereik van kinderen.

    Advies nodig?Onze klantenservice staat voor u klaar. Bel 089/69.59.69

    Bach Flower Remedie 22 Oak 20ml kopen

    Je kan 'Bach Flower Remedie 22 Oak 20ml' van het merk 'Bachflowers' bestellen in België bij PixelPharma via de volgende categorie: